metropolis972.gr

Οι αγώνες της ΕΠΣ Σερρών το Σαββατοκύριακο

ΕΠΣ Σερρών 2018-19

Επίλεκτη Κατηγορία (9η Αγωνιστική)

Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018 3μμ.

  • Λευκώνας – Ανατολή
  • Σκοτούσσα – Προβατάς
  • Χείμμαρος – Άνω Μητρούσι

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 3μμ.

  • Κάτω Καμήλα – Χρυσό
  • Νέο Σούλι – Νεοχώρι
  • Νέος Σκοπός – Λιθότοπος

Βαθμολογία (8 ματς)

  1. Χρυσό 19
  2. Κάτω Καμήλα 18
  3. Ανατολή 15
  4. Χείμμαρος 14
  5. Λιθότοπος 13
  6. Άνω Μητρούσι 11
  7. Νεοχώρι 10
  8. Νέος Σκοπός 8
  9. Σκοτούσσα 8
  10. Λευκώνας 6
  11. Νέο Σούλι 6
  12. Προβατάς 6

Ανώτερη Κατηγορία (10η Αγωνιστική)

Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018 3μμ.

Α’ Όμιλος

–––

B’ Όμιλος

  • Παλαιοκώμη – Νιγρίτα 2018
  •  Πρώτη – Άγιο Πνεύμα
  • ΠΣ Σέρρες – Κορμίστα

Κυριακή 11 Νοεμβρίου 2018 3μμ.

Α’ Όμιλος

  • Καρπερή – Άγγιστρο
  • Άνω Ποροϊα – Ποντισμένο
  • Χριστός – Ροδόπολη
  • Κερκίνη – Αμμουδιά
  • Μεγαλοχώρι – Νέο Πετρίτσι
    • Ρεπό: Καπνόφυτο

B’ Όμιλος

  • Νέα Ζίχνη – Μεσολακκιά
  • Βαλτοτόπι – Ροδολίβος
  • Ρεπό: Πήγασος

Βαθμολογία (9 ματς)

Α’ Όμιλος

  1. Αμμουδιά 18
  2. Νέο Πετρίτσι 18
  3. Άνω Ποροϊα 18
  4. Κερκίνη 17
  5. Μεγαλοχώρι 12
  6. Ροδόπολη 12
  7. Χριστός 8
  8. Ποντισμένο 11
  9. Καπνόφυτο 7
  10. Άγγιστρο 4
  11. Καρπερή 0

Β’ Όμιλος

  1. Ροδολίβος 21
  2. Πρώτη 17
  3. Άγιο Πνεύμα 16
  4. Νιγρίτα 2018 16
  5. ΠΣ Σέρρες 15
  6. Νέα Ζίχνη 14
  7. Πήγασος 11
  8. Βαλτοτόπι 9
  9. Μεσολακκιά 6
  10. Κορμίστα 4
  11. Παλαιοκώμη 1

Β’ Κατηγορία (6η Αγωνιστική)

Σάββατο 10 Νοεμβρίου 2018 3μμ.

Α’ Όμιλος

  •  Ιωνικός- Νέα Τυρολόη

Β’ Όμιλος

  • Πεθελινό – Πεπονιά / Σκούταρι
  • Μαυροθάλασσα – Ψυχικό
  • Βισαλτιακός / Μακεδονικός – Επτάμυλοι

Κυριακή 4 Νοεμβρίου 2018 3μμ.

Α’ Όμιλος

  • Μοναστηράκι – Δασοχώρι
  • Πλατανάκια – Βυρώνεια
  • Ηρακλής- Χαρωπό
    •  Ρεπό: ΠΟΣ 2000

Β’ Όμιλος

  • Οινούσα – Δραβίσκος
    • Ρεπό: Εμμανουήλ Παππάς

Βαθμολογία (5 ματς)

Α’ Όμιλος

  1. ΠΟΣ 2000 13β.
  2. Χαρωπό 12β
  3. Ηρακλής 12β.
  4. Πλατανάκια 5β.
  5. Ιωνικός 4β.
  6. Μοναστηράκι 4β.
  7. Δασοχώρι 3β.
  8. Νέα Τυρολόη 3β.
  9. Βυρώνεια 0β.

Β’ Όμιλος

  1. Πεπονιά / Σκούταρι 15β.
  2. Δραβίσκος 11β.
  3. Εμμανουήλ Παππάς 8β.
  4. Πεθελινό 7β.
  5. Επτάμυλοι 5β.
  6. Οινούσα 4β
  7. Ψυχικό 3β.
  8. Βισαλτιακός / Μακεδονικός 1β.
  9. Μαυροθάλασσα 1β

ΕΠΣ Σερρών.