metropolis972.gr

Ε.Π.Σ.Σ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2ΗΣ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

 

Προς

Σωματεία Εγγράφου

ΕΔΡΕΣ ΤΟΥΣ

Κύριε Πρόεδρε,

Κοινοποιούμε τις ημερομηνίες του συνημμένου αγωνιστικού Προγράμματος:

  • Tης 2ης Φάσης Κυπέλλου Ερασιτεχνών της Ε.Π.Σ.Σερρών

Το πρόγραμμα αυτό μπορεί να διαφοροποιηθεί ως προς τις αγωνιστικές ημερομηνίες και ώρες έναρξης των αγώνων και ως προς τα γήπεδα  τέλεσης τους, ανάλογα με τις ειδικές περιπτώσεις που τυχόν θα παρουσιασθούν στη διάρκειά του.  Για κάθε αλλαγή θα ειδοποιούνται έγκαιρα τα Σωματεία.

Τα πρώτα από κάθε αντίπαλο ζεύγος – σωματεία, είναι γηπεδούχα και πρέπει να φροντίζουν  για  την όλη οργάνωση των  αγώνων σύμφωνα με τους όρους της Προκήρυξης του Πρωταθλήματος  και του ΚΑΠ και με ευθύνη τους να ενημερώνουν τους υπεύθυνους των γηπέδων.

Τα γηπεδούχα Σωματεία σε περίπτωση μετάθεσης της ημερομηνίας του αγώνα τους ή αλλαγής ή ματαίωσης, με δική τους ευθύνη θα ειδοποιούν  τους υπευθύνους των γηπέδων.

Τα σωματεία να φροντίσουν για την έγκαιρη έκδοση της άδειας διεξαγωγής του αγώνα από το αρμόδιο τμήμα της Περιφερειακής Ενότητας Σερρών.

Σας ενημερώνουμε για την ανάγκη κατοχής Κάρτας Υγείας Αθλητή, προκειμένου οι αθλητές σας να έχουν τη δυνατότητα να αγωνιστούν.

 

ΜΕ ΤΙΜΗ

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ                                                                                   Ο Γ. ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ                                                  ΜΕΤΑΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΟΙΝΟΠΟΙΗΣΗ

-Αστ.Δ/νση Ενταύθα

-Περιφερειακή Ενότητα Σερρών, Διεύθυνση Δημόσιας Υγείας και Κοινωνικής Μέριμνας, Τμήμα Κοινωνικής Αλληλεγγύης

 

 

Γήπεδο Ημερομηνία & Ώρα Αγώνας
Καπνοφύτου 07/9/2019, 16:45 ΚΑΠΝΟΦΥΤΟ-ΛΙΘΟΤΟΠΟΣ
Χειμάρρου 07/9/2019, 16:45 ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ-ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟ
Κ.Δένδρων 07/9/2019, 16:45 Κ.ΔΕΝΔΡΑ-ΒΑΛΤΟΤΟΠΙ
Αμμουδιάς 07/9/2019, 16:45 ΑΜΜΟΥΔΙΑ-Α.ΜΗΤΡΟΥΣΙ
Xριστός 08/9/2019, 16:45 ΧΡΙΣΤΟΣ-ΣΚΟΤΟΥΣΣΑ
Μεγαλοχωρίου 08/9/2019, 16:45 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ-Κ.ΚΑΜΗΛΑ
Νιγρίτας 08/9/2019, 16:45 ΝΙΓΡΙΤΑ 2018-ΑΝΑΤΟΛΗ
Δραβήσκου 08/9/2019, 16:45 ΔΡΑΒΗΣΚΟΣ-ΠΡΩΤΗ
Μονόβρυσης 08/9/2019, 16:45 ΜΟΝΟΒΡΥΣΗ-ΝΕΟΧΩΡΙ
Αγίου Πνεύματος 08/9/2019, 16:45 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ-ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
Ν.Ζίχνης 08/9/2019, 16:45 Ν.ΖΙΧΝΗ-ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟ
Εμμ.Παπά 08/9/2019, 16:45 ΕΜΜ.ΠΑΠΑΣ-ΧΡΥΣΟ
Ν.Πετριτσίου 08/9/2019, 16:45 Ν.ΠΕΤΡΙΤΣΙ-Α.ΠΟΡΟΪΑ
Ροδόπολης 11/9/2019, 16:30 ΡΟΔΟΠΟΛΗ-ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙ
Δασοχωρίου 18/9/2019, 16:30 ΔΑΣΟΧΩΡΙ-ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
Λευκώνα 18/9/2019, 16:30 ΛΕΥΚΩΝΑΣ-ΠΗΓΑΣΟΣ