Πρόγραμμα Ανώτερης Β Όμιλος

Πρόγραμμα αγώνων Ανώτερης  Β Ομιλος  2017/18′

  –  1η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 3 1
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 14 ΠΡΩΤΗ 1 1
4 ΠΟΣ 2000 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 0 4
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ 0 1
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ 2 3
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 5 1
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ 0 3
  –  2η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 ΟΡΕΙΝΗ 1 3
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 4 ΠΟΣ 2000 1 0
14 ΠΡΩΤΗ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 1
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 2
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 0 2
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 6 0
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ 0 0
  –  3η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 4 ΠΟΣ 2000 4 0
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 3 1
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 3 3
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 14 ΠΡΩΤΗ 4 2
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 5 1
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ 0 2
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ 1 1
  –  4η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 1 ΟΡΕΙΝΗ 1 2
4 ΠΟΣ 2000 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 0 1
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 2
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 0 2
14 ΠΡΩΤΗ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 0
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 1
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ 0 1
  –  5η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 2 0
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 1
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 4 ΠΟΣ 2000 3 0
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 1 2
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 0 3
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 14 ΠΡΩΤΗ 1 0
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 0
  –  6η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 1 ΟΡΕΙΝΗ  1 0
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ  1 1
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ  0 2
4 ΠΟΣ 2000 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ  1 2
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ  0 2
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ  0 1
14 ΠΡΩΤΗ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ  1 1
  –  7η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ  2 1
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ  5 0
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ  1 4
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ  2 1
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 4 ΠΟΣ 2000  3 0
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ  2 2
14 ΠΡΩΤΗ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ  5 1
  –  8η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 1 ΟΡΕΙΝΗ  0 1
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ  6 3
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ  2 0
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ  2 1
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ  2 2
4 ΠΟΣ 2000 14 ΠΡΩΤΗ  1 5
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ  4 0
  –  9η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ  3 1
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ  2 1
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ  4 0
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ  1 1
14 ΠΡΩΤΗ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ  2 0
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ  1 1
4 ΠΟΣ 2000 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ  0 4
  –  10η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 1 ΟΡΕΙΝΗ  0 1
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ  2 6
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ  2 2
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 14 ΠΡΩΤΗ  0 1
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ  4 0
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ  0 2
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 4 ΠΟΣ 2000  3 1
  –  11η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ
14 ΠΡΩΤΗ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
4 ΠΟΣ 2000 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  –  12η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 1 ΟΡΕΙΝΗ
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 14 ΠΡΩΤΗ
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 4 ΠΟΣ 2000
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  –  13η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 14 ΠΡΩΤΗ
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ
4 ΠΟΣ 2000 11 ΝΕΟΧΩΡΙ
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  –  14η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 1 ΟΡΕΙΝΗ
14 ΠΡΩΤΗ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 4 ΠΟΣ 2000
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
  –  15η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
4 ΠΟΣ 2000 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 14 ΠΡΩΤΗ
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  –  16η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
4 ΠΟΣ 2000 1 ΟΡΕΙΝΗ
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
14 ΠΡΩΤΗ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
  –  17η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 4 ΠΟΣ 2000
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 14 ΠΡΩΤΗ
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ
  –  18η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 1 ΟΡΕΙΝΗ
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
4 ΠΟΣ 2000 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
14 ΠΡΩΤΗ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ
  –  19η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 4 ΠΟΣ 2000
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 14 ΠΡΩΤΗ
  –  20η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 1 ΟΡΕΙΝΗ
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ
4 ΠΟΣ 2000 12 ΑΝΑΤΟΛΗ
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 14 ΠΡΩΤΗ
  –  21η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
14 ΠΡΩΤΗ 4 ΠΟΣ 2000
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
  –  22η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 1 ΟΡΕΙΝΗ
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 14 ΠΡΩΤΗ
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 4 ΠΟΣ 2000
  –  23η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 9 ΠΗΓΑΣΟΣ
14 ΠΡΩΤΗ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
4 ΠΟΣ 2000 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
  –  24η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 1 ΟΡΕΙΝΗ
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 14 ΠΡΩΤΗ
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 4 ΠΟΣ 2000
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
  –  25η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
1 ΟΡΕΙΝΗ 13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ
14 ΠΡΩΤΗ 12 ΑΝΑΤΟΛΗ
2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ 11 ΝΕΟΧΩΡΙ
3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ 10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ
4 ΠΟΣ 2000 9 ΠΗΓΑΣΟΣ
5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ
6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ 7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ
  –  26η  αγωνιστική
Α/Α ΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣ (1) Α/Α ΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΟΣ (2) ΣΚΟΡ
14 ΠΡΩΤΗ 1 ΟΡΕΙΝΗ
13 ΑΟ ΝΙΓΡΙΤΑΣ 2 ΜΑΥΡΟΛΟΦΟΣ
12 ΑΝΑΤΟΛΗ 3 ΑΓΙΟ ΠΝΕΥΜΑ
11 ΝΕΟΧΩΡΙ 4 ΠΟΣ 2000
10 ΕΠΤΑΜΥΛΟΙ 5 ΜΕΣΟΛΑΚΚΙΑ
9 ΠΗΓΑΣΟΣ 6 ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ
7 ΚΑΤΩ ΚΑΜΗΛΑ 8 ΚΟΡΜΙΣΤΑ