Πρόγραμμα Γ’ ΕΘΝΙΚΗΣ

Γ’ Εθνική  17′-18′

Αγωνιστική 1

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
01/10/17 16:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου Απόλλων Παραλιμνίου 0-5
01/10/17 16:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής Αετός Ορφανού 2-2
01/10/17 16:00 Καβάλα Άρης Αβάτου 3-1
01/10/17 16:00 Ορφέας Puma Ξάνθης Δόξα Προσκυνητών 2-1
01/10/17 16:00 Ελπίς Σκουτάρεως Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. 2-0
02/10/17 16:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Νέστος Χρυσούπολης 1-0

Αγωνιστική 2

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
08/10/17 16:00 Αετός Ορφανού Ορφέας Puma Ξάνθης 1-1
08/10/17 16:00 Απόλλων Παραλιμνίου Καβάλα 2-0
08/10/17 16:00 Άρης Αβάτου Ελπίς Σκουτάρεως 1-1
08/10/17 16:00 Νέστος Χρυσούπολης Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-0
08/10/17 16:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου ΑΕ Διδυμοτείχου 1-1
08/10/17 16:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. Δόξα Προσκυνητών 1-2

Αγωνιστική 3

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
15/10/17 16:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. Αετός Ορφανού 2-0
15/10/17 16:00 Ελπίς Σκουτάρεως Απόλλων Παραλιμνίου 2-2
15/10/17 16:00 Ορφέας Puma Ξάνθης Νέστος Χρυσούπολης 1-3
15/10/17 16:00 Καβάλα Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου 4-0
15/10/17 16:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-1
15/10/17 16:00 Δόξα Προσκυνητών Άρης Αβάτου 0-0

Αγωνιστική 4

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
22/10/17 16:00 Νέστος Χρυσούπολης Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. 0-0
22/10/17 16:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου Ελπίς Σκουτάρεως 1-2
22/10/17 16:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής Ορφέας Puma Ξάνθης 1-0
22/10/17 16:00 Καβάλα ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0
22/10/17 16:00 Απόλλων Παραλιμνίου Δόξα Προσκυνητών 4-0
22/10/17 16:00 Άρης Αβάτου Αετός Ορφανού 1-0

Αγωνιστική 5

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
05/11/17 15:00 Άρης Αβάτου Νέστος Χρυσούπολης
05/11/17 15:00 Δόξα Προσκυνητών Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
05/11/17 15:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
05/11/17 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Καβάλα
05/11/17 15:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Ορφέας Puma Ξάνθης
05/11/17 15:00 Αετός Ορφανού Απόλλων Παραλιμνίου

Αγωνιστική 6

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
12/11/17 15:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου Αετός Ορφανού
12/11/17 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως ΑΕ Διδυμοτείχου
12/11/17 15:00 Καβάλα Δόξα Προσκυνητών
12/11/17 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής Άρης Αβάτου
12/11/17 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Απόλλων Παραλιμνίου
12/11/17 15:00 Ορφέας Puma Ξάνθης Μ.Αλέξανδρος Ξηρ.

Αγωνιστική 7

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
19/11/17 15:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Μ.Αλέξανδρος Ξηρ.
19/11/17 15:00 Δόξα Προσκυνητών Ελπίς Σκουτάρεως
19/11/17 15:00 Άρης Αβάτου Ορφέας Puma Ξάνθης
19/11/17 15:00 Αετός Ορφανού Καβάλα
19/11/17 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
19/11/17 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

Αγωνιστική 8

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
03/12/17 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Αετός Ορφανού
03/12/17 15:00 Δόξα Προσκυνητών ΑΕ Διδυμοτείχου
03/12/17 15:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. Άρης Αβάτου
03/12/17 15:00 Ορφέας Puma Ξάνθης Απόλλων Παραλιμνίου
03/12/17 15:00 Καβάλα Νέστος Χρυσούπολης
03/12/17 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου

Αγωνιστική 9

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
10/12/17 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής Καβάλα
10/12/17 15:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου Ορφέας Puma Ξάνθης
10/12/17 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Ελπίς Σκουτάρεως
10/12/17 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Μ.Αλέξανδρος Ξηρ.
10/12/17 15:00 Αετός Ορφανού Δόξα Προσκυνητών
10/12/17 15:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Άρης Αβάτου

Αγωνιστική 10

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
17/12/17 15:00 Ορφέας Puma Ξάνθης Καβάλα
17/12/17 15:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
17/12/17 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
17/12/17 15:00 Δόξα Προσκυνητών Νέστος Χρυσούπολης
17/12/17 15:00 Άρης Αβάτου Απόλλων Παραλιμνίου
17/12/17 15:00 Αετός Ορφανού ΑΕ Διδυμοτείχου

Αγωνιστική 11

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
07/01/18 15:00 Ορφέας Puma Ξάνθης Ελπίς Σκουτάρεως
07/01/18 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Αετός Ορφανού
07/01/18 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου ΑΕ Διδυμοτείχου
07/01/18 15:00 Καβάλα Μ.Αλέξανδρος Ξηρ.
07/01/18 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής Δόξα Προσκυνητών
07/01/18 15:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου Άρης Αβάτου

Αγωνιστική 12

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
14/01/18 15:00 Αετός Ορφανού Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
14/01/18 15:00 Νέστος Χρυσούπολης ΑΕ Διδυμοτείχου
14/01/18 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
14/01/18 15:00 Άρης Αβάτου Καβάλα
14/01/18 15:00 Δόξα Προσκυνητών Ορφέας Puma Ξάνθης
14/01/18 15:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. Ελπίς Σκουτάρεως

Αγωνιστική 13

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
21/01/18 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Άρης Αβάτου
21/01/18 15:00 Ορφέας Puma Ξάνθης Αετός Ορφανού
21/01/18 15:00 Καβάλα Απόλλων Παραλιμνίου
21/01/18 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής Νέστος Χρυσούπολης
21/01/18 15:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
21/01/18 15:00 Δόξα Προσκυνητών Μ.Αλέξανδρος Ξηρ.

Αγωνιστική 14

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
04/02/18 15:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου Καβάλα
04/02/18 15:00 Άρης Αβάτου Δόξα Προσκυνητών
04/02/18 15:00 Αετός Ορφανού Μ.Αλέξανδρος Ξηρ.
04/02/18 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Ελπίς Σκουτάρεως
04/02/18 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Ορφέας Puma Ξάνθης
04/02/18 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής ΑΕ Διδυμοτείχου

Αγωνιστική 15

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
11/02/18 15:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. Νέστος Χρυσούπολης
11/02/18 15:00 Αετός Ορφανού Άρης Αβάτου
11/02/18 15:00 Δόξα Προσκυνητών Απόλλων Παραλιμνίου
11/02/18 15:00 Ορφέας Puma Ξάνθης Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
11/02/18 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
11/02/18 15:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Καβάλα

Αγωνιστική 16

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
17/02/18 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής Μ.Αλέξανδρος Ξηρ.
17/02/18 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Αετός Ορφανού
17/02/18 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Άρης Αβάτου
17/02/18 15:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου Δόξα Προσκυνητών
17/02/18 15:00 Καβάλα Ελπίς Σκουτάρεως
17/02/18 15:00 Ορφέας Puma Ξάνθης ΑΕ Διδυμοτείχου

Αγωνιστική 17

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
25/02/18 15:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Ελπίς Σκουτάρεως
25/02/18 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Νέστος Χρυσούπολης
25/02/18 15:00 Αετός Ορφανού Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
25/02/18 15:00 Άρης Αβάτου Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
25/02/18 15:00 Δόξα Προσκυνητών Καβάλα
25/02/18 15:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. Ορφέας Puma Ξάνθης

Αγωνιστική 18

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
04/03/18 15:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. ΑΕ Διδυμοτείχου
04/03/18 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Δόξα Προσκυνητών
04/03/18 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής Απόλλων Παραλιμνίου
04/03/18 15:00 Ορφέας Puma Ξάνθης Άρης Αβάτου
04/03/18 15:00 Καβάλα Αετός Ορφανού
04/03/18 15:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου Νέστος Χρυσούπολης

Αγωνιστική 19

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
11/03/18 15:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Δόξα Προσκυνητών
11/03/18 15:00 Άρης Αβάτου Μ.Αλέξανδρος Ξηρ.
11/03/18 15:00 Αετός Ορφανού Ελπίς Σκουτάρεως
11/03/18 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Ορφέας Puma Ξάνθης
11/03/18 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Καβάλα
11/03/18 15:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής

Αγωνιστική 20

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
18/03/18 15:00 Άρης Αβάτου ΑΕ Διδυμοτείχου
18/03/18 15:00 Δόξα Προσκυνητών Αετός Ορφανού
18/03/18 15:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. Απόλλων Παραλιμνίου
18/03/18 15:00 Καβάλα Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
18/03/18 15:00 Ορφέας Puma Ξάνθης Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
18/03/18 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Νέστος Χρυσούπολης

Αγωνιστική 21

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
24/03/18 15:00 Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου Μ.Αλέξανδρος Ξηρ.
24/03/18 15:00 Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής Ελπίς Σκουτάρεως
24/03/18 15:00 Καβάλα Ορφέας Puma Ξάνθης
24/03/18 15:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Αετός Ορφανού
24/03/18 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Άρης Αβάτου
24/03/18 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Δόξα Προσκυνητών

Αγωνιστική 22

Ημερομηνία Αγώνας ΤΕΛ
01/04/18 16:00 ΑΕ Διδυμοτείχου Απόλλων Παραλιμνίου
01/04/18 16:00 Αετός Ορφανού Νέστος Χρυσούπολης
01/04/18 16:00 Άρης Αβάτου Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου
01/04/18 16:00 Δόξα Προσκυνητών Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής
01/04/18 16:00 Μ.Αλέξανδρος Ξηρ. Καβάλα
01/04/18 16:00 Ελπίς Σκουτάρεως Ορφέας Puma Ξάνθης